Riley Exploration Permian/$REPX
1N1Hé1Hó3Hó6HóYTD1É5ÉMAX
A befektetés kockázattal jár
Riley Exploration Permian – Információk
A Riley Exploration Permian Inc. olaj- és földgázkutatás és -termelés területén tevékenykedik. A vállalat tevékenységi köre a következőket foglalja magában: A Permian-medence egy olaj- és földgáztermelő terület Nyugat-Texasban.
- Tőzsdei azonosító
- $REPX
- Szektor
- Energia
- Elsődleges kereskedési helyszín
- AMEX
- Alkalmazottak száma
- 122
- Székhely
- Oklahoma City, United States
- Weboldal
- www.rileypermian.com
REPX – Mérőszámok
AlapvetőHaladó
912 M $
8,76
4,71 $
0,91
1,20 $
3,88%
Árfolyam és forgalom
Piaci kapitalizáció
912 M $
Béta
0.91
52 hetes csúcs
54,57 $
52 hetes mélypont
24,08 $
Átlagos napi forgalom
252 E
Osztalék
1,20 $
Pénzügyi erő
Likviditási ráta
0,413
Likviditási gyorsráta
0,384
Sajáttőke-arányos hosszú lejáratú adósság
0,352
Sajáttőke-arányos adósság
0,384
Osztalékfizetési ráta (TTM)
33,95%
Kamatfedezet (TTM)
9,57%
Profitabilitás
EBITDA (TTM)
375,472
Bruttó haszonkulcs (TTM)
73,66%
Nettó haszonkulcs (TTM)
17,28%
Árbevétel-arányos működési eredmény (TTM)
45,70%
Effektív adókulcs (TTM)
22,81%
Egy dolgozóra jutó árbevétel (TTM)
4 740 000 $
A vezetőség hatékonysága
Eszközarányos megtérülés (TTM)
13,15%
Sajáttőke-arányos megtérülés (TTM)
16,76%
Értékelés
P/E mutató (TTM)
8,76
Árbevétel-arányos árfolyam (TTM)
1,495
P/B mutató
1,46
Árfolyam/tárgyi eszk. könyv sz. értéke (TTM)
1,46
Árfolyam/szabad cash flow (TTM)
13,2
Egy részvényre jutó szabad cash flow hozam (TTM)
7,58%
Egy részvényre jutó szabad cash flow (TTM)
3,124
Osztalékhozam (TTM)
2,91%
Várható osztalékhozam
3,88%
Növekedés
Árbevétel-változás (TTM)
45,50%
Egy részvényre jutó nyereség változása (TTM)
15,60%
3 éves árbevétel-növekedés (CAGR)
17,85%
EPS 3 éves növekedése (CAGR)
-2,14%
A részvényar. oszt. 3 éves növekedése (CAGR)
5,49%
REPX – Elemzői vélemények
A részvényre (Riley Exploration Permian) vonatkozó elemzői értékelés (Vétel, Tartás, Eladás).
A részvény (Riley Exploration Permian) jövőbeli árfolyamára vonatkozó elemzői előrejelzés.
A bikák/medvék szerint
A harmadik negyedéves olajkitermelés éves összevetésben 38%-kal, napi 25 400 hordóra nőtt, miközben a működési cash flow elérte a 111 millió dollárt, a szabad cash flow pedig 42 millió dollár volt. Az adósság negyedéves összevetésben 10%-kal, 245 millió dollárra csökkent, ami azt mutatja, hogy a közelmúltbeli növekedés erősebb készpénztermelést és alacsonyabb adósságot eredményezett. (PR Newswire)
Új-Mexikóban üzembe helyezték az új gázgyűjtő és csővezeték-infrastruktúrát, enyhítve a kutak termelésbe állítását akadályozó szűk keresztmetszetet. A Riley emellett nettó 17,3 kifúrt, de még be nem fejezett kúttal rendelkezik, és 2027-re tervezi a San Andres formáció kezdeti fejlesztését, ami további növekedési lehetőségeket kínál. (PR Newswire)
Javul a fúrás hatékonysága: Texasban a vízszintes kútszakasz egy lábára jutó fúrási költség 7,5%-kal csökkent a 2025-ös szinthez képest, míg Új-Mexikóban a költségek 32%-kal mérséklődtek a 2023–24-es fúrási kampányokhoz viszonyítva. Az alacsonyabb kútköltségek javíthatják a vállalat fejlesztési programjának megtérülését. (The Motley Fool)
Az új-mexikói termelést továbbra is veszélyezteti a természetes hozamcsökkenés: a vállalat közlése szerint a régió olajkitermelése éves összevetésben visszaesett, mivel 2025 júliusa óta ott egyetlen új kutat sem állítottak kereskedelmi termelésbe. Emiatt a tartós növekedés a még termelésbe nem állított kutak üzembe helyezésétől függ. (PR Newswire)
A negyedik negyedévre tervezett tőkeberuházások és egyéb befektetések összege 76–88 millió dollár, ami jóval meghaladja a legutóbbi negyedévben jelentett 42 millió dolláros szabad cash flow-t. Ha a készpénztermelés gyengül, ez a növekedési program több forrást köthet le, és korlátozhatja a pénzügyi mozgásteret. (PR Newswire)
A nyersanyagárak és a fedezeti ügyletek ronthatják a készpénzben realizált megtérülést: a második negyedévben a realizált gázár a gyűjtési költségek levonása előtt negatív volt, Mcf-enként −4,12 dollárt tett ki, a kőolajárhoz kötött származtatott ügyletek elszámolása pedig 36 millió dolláros készpénzveszteséget okozott. Ezek a tényezők rávilágítanak arra, hogy a közölt termelésnövekedés nem feltétlenül eredményez hasonló mértékű cash flow-növekedést. (Riley Exploration Permian)
Az adatokat havonta összesíti a Lightyear AI-ja. Utolsó frissítés: 2026. nov. 5.
REPX – Pénzügyi teljesítmény
Bevételek és kiadások
REPX – Nyereség
A vállalat jövedelmezősége
Közelgő események
Alapok ezzel: (REPX)
Alap neve | Alap mérete | $REPX súlyozás |
|---|---|---|
iShares MSCI USA Small Cap CTB Enhanced ESG£CUS1 | 3,2 Mrd $ | 0,04% |
iShares MSCI USA Small Cap ESG Enhanced CTB€SXRG | 3,2 Mrd $ | 0,04% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 Mrd $ | 0,02% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 Mrd $ | 0,02% |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 Mrd $ | 0,02% |
A fenti adatok csak tájékoztató jellegűek, így nem feltétlenül pontosak és teljes körűek. A tényleges végrehajtási árfolyam változhat. A múltbeli teljesítmény nem jelzi előre a jövőbeli eredményeket. A hozamot befolyásolhatják az árfolyam-ingadozások, valamint az alkalmazandó díjak és költségek. A befektetés kockázattal jár.
A valós idejű amerikai piaci adatok az IEX ajánlati könyvéből származnak. Forrás: Polygon. A piaczárás utáni (after hours) amerikai piaci adatok 15 perces késleltetéssel jelennek meg, és jelentősen eltérhetnek a piacnyitáskor elérhető tényleges árfolyamoktól.