Saul Centers/$BFS
1D1N1M3M6MYTD1G5GMAX
Kapitāls pakļauts riskam
Par Saul Centers
Saul Centers Inc ir pašu pārvaldīts nekustamā īpašuma ieguldījumu fonds, kas iegulda mazumtirdzniecības un komerciālajos īpašumos, kā arī tos pārvalda un attīsta. Uzņēmuma portfelī ietilpst vietējie un apkaimju tirdzniecības centri, biroju īpašumi un jaukta lietojuma īpašumi. Īpašumi atrodas Vašingtonas, D.C. un Baltimoras metropoles teritorijās. Saul Centers darbojas divos uzņēmējdarbības segmentos: tirdzniecības centru segmentā, kas veido lielāko daļu no kopējiem ieņēmumiem, un jaukta lietojuma īpašumu segmentā. Jaukta lietojuma īpašumu segments ietver biroju, mazumtirdzniecības un daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku lietojumu.
- Biržas simbols
- $BFS
- Sektors
- Real Estate
- Primārais kotējums
- NYSE
- Darbinieki
- 162
- Galvenā mītne
- Bethesda, United States
- Tīmekļa vietne
- www.saulcenters.com
Saul Centers rādītāji
pamatapapildu
705 milj. $
30,49
0,94 $
-
2,36 $
8,27%
Cena un apjoms
Tirgus kapitalizācija
705 milj. $
52 nedēļu augstākā cena
38,42 $
52 nedēļu zemākā cena
28,27 $
Vidējais dienas apjoms
141 tūkst.
Dividenžu likme
2,36 $
Finansiālā noturība
Tekošās likviditātes rādītājs
1,282
Ātrās likviditātes koeficients
1,282
Ilgtermiņa parāda attiecība pret pašu kapitālu
3,477
Kopējā parāda attiecība pret pašu kapitālu
3,477
Dividenžu izmaksas koeficients (TTM)
202,98%
Procentu seguma koeficients (TTM)
1,55%
Rentabilitāte
EBITDA (TTM)
184,396
Bruto peļņas marža (TTM)
70,08%
Tīrās peļņas marža (TTM)
10,97%
Pamatdarbības peļņas marža (TTM)
40,26%
Ieņēmumi uz darbinieku (TTM)
1 910 000 $
Vadības efektivitāte
Aktīvu atdeve (TTM)
3,58%
Pašu kapitāla atdeve (TTM)
9,33%
Novērtēšana
Cenas un peļņas attiecība (TTM)
30,491
Cenas un ieņēmumu attiecība (TTM)
2,238
P/B koeficients
6,68
Cenas un materiālās bilances vērtības attiecība (TTM)
6,68
Cenas un brīvās naudas plūsmas attiecība (TTM)
8,122
Brīvās naudas plūsmas ienesīgums (TTM)
12,31%
Brīvā naudas plūsma par akciju (TTM)
3,514
Dividenžu ienesīgums (TTM)
8,27%
Prognozētais dividenžu ienesīgums
8,27%
Izaugsme
Ieņēmumu izmaiņas (TTM)
9,20%
Peļņas par akciju izmaiņas (TTM)
-17,97%
3 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
6,87%
10 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
3,64%
3 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
-17,55%
10 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
-4,73%
10 gadu dividenžu par akciju pieaugums (CAGR)
2,52%
Optimisti saka / pesimisti saka
Ieņēmumi un neto pamatdarbības ienākumi no īpašumiem, kas piederējuši visā periodā, otrajā ceturksnī pieauga par 6.9% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, bet tirdzniecības centru šādu īpašumu NOI palielinājās par 3.6%. Tas liecina par stabilu īres ieņēmumu un darbības rezultātu pieaugumu esošajā portfelī. (Saul Centers)
Twinbrook Quarter kļūst par nozīmīgu peļņas avotu: augusta sākumā bija aizņemti 95.4% tā dzīvokļu, un bija iznomāti 95.7% pirmā stāva tirdzniecības platību. Iznomāšanas progress palīdzēja otrajā ceturksnī palielināt jaukto lietojumu īpašumu NOI. (Saul Centers)
Saul Centers esošajās vietās ir papildu izaugsmes iespējas — apstiprināta projektu rezerve līdz 2,800 dzīvokļu un 860,000 kvadrātpēdu tirdzniecības un biroju telpu izbūvei netālu no Washington Metro stacijām. Uzņēmums ir arī vienojies ar Publix par jauna pārtikas veikala atvēršanu Ashland Square. (SEC)
Jaunais Hampden House projekts, kamēr tas tiek iznomāts, negatīvi ietekmē uzrādītos peļņas rādītājus: otrajā ceturksnī neto ienākumi samazinājās līdz $11.5 million no $14.2 million gadu iepriekš, un projekts samazināja neto ienākumus par $4.0 million. Augusta sākumā bija iznomāti tikai 64.2% dzīvokļu. (Saul Centers)
Parāds ir būtisks risks: 2026. gada jūnijā Saul Centers parāds bija aptuveni $1.63 billion, tostarp $129 million mainīgas procentu likmes aizņēmumi bez procentu riska ierobežošanas. Otrajā ceturksnī procentu izdevumi pieauga līdz $20.0 million no $16.8 million gadu iepriekš, turklāt 2028. un 2029. gadā gaidāmi ievērojami parāda atmaksas termiņi. (SEC)
Portfelis ir ļoti koncentrēts vienā reģionā: vairāk nekā 85% no īpašumu NOI nāk no Washington, D.C./Baltimore apkaimes. Uzņēmums brīdina, ka izmaiņas federālajā politikā varētu ietekmēt vietējos biroju, tirdzniecības un dzīvojamo īpašumu tirgus, padarot rezultātus jutīgus pret reģionālo lejupslīdi. (SEC)
Datus reizi mēnesī apkopo Lightyear AI. Pēdējais atjauninājums: 2026. gada 4. nov..
Saul Centers finanšu rezultāti
Ieņēmumi un izdevumi
Saul Centers peļņas rezultāti
Uzņēmuma pelnītspēja
Gaidāmie notikumi
Nav gaidāmu notikumu
Fondi, kuros ir Saul Centers
Fonda nosaukums | Fonda lielums | $BFS īpatsvars |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mljrd. $ | 0,02% |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mljrd. $ | 0,02% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mljrd. $ | 0,02% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mljrd. $ | 0,02% |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mljrd. $ | 0,01% |
Iepriekš parādītie dati ir tikai orientējoši, un to precizitāte vai pilnīgums netiek garantēts. Faktiskā izpildes cena var atšķirties. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Jūsu atdevi var ietekmēt valūtas svārstības un piemērojamās izmaksas un maksas. Jūsu kapitāls ir pakļauts riskam.
Reāllaika ASV tirgus dati tiek iegūti no IEX rīkojumu grāmatas, ko nodrošina Polygon. ASV pēctirdzniecības tirgus dati tiek rādīti ar 15 minūšu aizkavējumu un tirgus atvēršanas brīdī var būtiski atšķirties no cenas, par kuru var veikt darījumu.