Choice Hotels/$CHH
1D1N1M3M6MYTD1G5GMAX
Kapitāls pakļauts riskam
Par Choice Hotels
2025. gada beigās Choice Hotels pārvaldīja 657 000 numuru ekonomiskās, vidējās klases, augstākās klases un ilgtermiņa uzturēšanās segmentos. Comfort Inn un Comfort Suites ir lielākie zīmoli (27% no uzņēmuma kopējā numuru skaita), savukārt Ascend un Cambria (10%) ir dzīvesstila un ierobežota servisa zīmoli, bet WoodSpring (5%) ir uzņēmuma lielākais ilgtermiņa uzturēšanās zīmols. Choice 2022. gada augustā pabeidza Radisson iegādi, kas pievienoja aptuveni 70 000 numuru. Franšīzes veido 100% no kopējiem ieņēmumiem, un 2025. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs atradās 78% no kopējā numuru skaita.
- Biržas simbols
- $CHH
- Sektors
- Cikliskā patēriņa preces
- Primārais kotējums
- NYSE
- Darbinieki
- 1754
- Galvenā mītne
- North Bethesda, United States
- Tīmekļa vietne
- www.choicehotels.com
Choice Hotels rādītāji
pamatapapildu
5,2 mljrd. $
26,21
4,50 $
0,67
1,15 $
0,98%
Cena un apjoms
Tirgus kapitalizācija
5,2 mljrd. $
Beta
0.67
52 nedēļu augstākā cena
123,82 $
52 nedēļu zemākā cena
84,04 $
Vidējais dienas apjoms
573 tūkst.
Dividenžu likme
1,15 $
Finansiālā noturība
Tekošās likviditātes rādītājs
1,258
Ātrās likviditātes koeficients
0,997
Ilgtermiņa parāda attiecība pret pašu kapitālu
17,3
Kopējā parāda attiecība pret pašu kapitālu
17,3
Dividenžu izmaksas koeficients (TTM)
25,51%
Procentu seguma koeficients (TTM)
4,16%
Rentabilitāte
EBITDA (TTM)
467,591
Bruto peļņas marža (TTM)
90,05%
Tīrās peļņas marža (TTM)
20,35%
Pamatdarbības peļņas marža (TTM)
40,00%
Efektīvā nodokļu likme (TTM)
23,29%
Ieņēmumi uz darbinieku (TTM)
580 000 $
Vadības efektivitāte
Aktīvu atdeve (TTM)
8,38%
Pašu kapitāla atdeve (TTM)
146,51%
Novērtēšana
Cenas un peļņas attiecība (TTM)
26,208
Cenas un ieņēmumu attiecība (TTM)
5,258
P/B koeficients
39,68
Cenas un materiālās bilances vērtības attiecība (TTM)
-4,05
Cenas un brīvās naudas plūsmas attiecība (TTM)
48,255
Brīvās naudas plūsmas ienesīgums (TTM)
2,07%
Brīvā naudas plūsma par akciju (TTM)
2,442
Dividenžu ienesīgums (TTM)
0,98%
Prognozētais dividenžu ienesīgums
0,98%
Izaugsme
Ieņēmumu izmaiņas (TTM)
3,95%
Peļņas par akciju izmaiņas (TTM)
-44,74%
3 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
10,28%
10 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
0,89%
3 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
-6,47%
10 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
6,38%
3 gadu dividenžu par akciju pieaugums (CAGR)
1,49%
10 gadu dividenžu par akciju pieaugums (CAGR)
3,44%
Analītiķu viedoklis: Choice Hotels
Choice Hotels akcijas analītiķu vērtējumi (pirkt, turēt, pārdot).
Analītiķu prognozes par Choice Hotels akcijas nākotnes cenu.
Optimisti saka / pesimisti saka
Trešajā ceturksnī darbības dinamika uzlabojās: RevPAR ASV pieauga par 3.8%, un Choice paaugstināja visa gada RevPAR prognozes ASV un pasaulē līdz 1.5%–2.5%, vienlaikus palielinot koriģētās EBITDA prognozi līdz $641 miljoniem–$651 miljonam. (Choice Hotels International)
Ilgtermiņa uzturēšanās viesnīcu segments ir skaidrs izaugsmes virzītājspēks: šādu viesnīcu numuru skaits pasaulē pieauga par 10.7% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, 13. ceturksni pēc kārtas sasniedzot divciparu pieaugumu, un šis segments veido 30,300 numurus attīstības projektu portfelī. (Choice Hotels International)
ASV attīstības projektu portfelis uzlabojas: piešķirto franšīzes līgumu skaits gada laikā pieauga par 24%, viesnīcu pārveides projektu portfelis palielinājās par 29% līdz 25,500 numuriem, bet viesnīcu izstāšanās gadījumu skaits samazinājās par 23%. Šīs tendences varētu veicināt iekšzemes numuru skaita pieauguma atjaunošanos. (Choice Hotels International)
Visa gada tīrās peļņas prognoze tika samazināta no $230 miljoniem–$241 miljonam līdz $178 miljoniem–$185 miljoniem, lai gan koriģētās EBITDA prognoze tika paaugstināta. Choice norādīja uz lielākiem mārketinga un rezervēšanas sistēmu izdevumiem, $24 miljonu līguma laušanas maksu, viesnīcu vērtības samazināšanos un augstākiem procentu izdevumiem. (Choice Hotels International)
Numuru skaita pieaugums joprojām ir neliels: trešā ceturkšņa beigās numuru skaits ASV gada laikā būtībā nemainījās, savukārt pasaulē neto numuru skaits pieauga par 1.7%. Vadība prognozē, ka līdz gada beigām neto numuru skaita pieaugums ASV sasniegs tikai aptuveni 1%. (Choice Hotels International)
Naudas plūsma no darbības pasliktinājās, bet parādsaistību līmenis saglabājās augsts: pirmajos deviņos mēnešos naudas plūsma no darbības bija $122 miljoni, salīdzinot ar $185 miljoniem gadu iepriekš, un neto parāds bija 3.2 reizes lielāks par pēdējo 12 mēnešu koriģēto EBITDA. (Choice Hotels International)
Datus reizi mēnesī apkopo Lightyear AI. Pēdējais atjauninājums: 2026. gada 2. nov..
Choice Hotels finanšu rezultāti
Ieņēmumi un izdevumi
Choice Hotels peļņas rezultāti
Uzņēmuma pelnītspēja
Gaidāmie notikumi
Nav gaidāmu notikumu
Ziņas: Choice Hotels
VissRakstiVideo
Fondi, kuros ir Choice Hotels
VissUSDEURGBP
Fonda nosaukums | Fonda lielums | $CHH īpatsvars |
|---|---|---|
iShares MSCI USA Small Cap CTB Enhanced ESG£CUS1 | 3,2 mljrd. $ | 0,14% |
iShares MSCI USA Small Cap ESG Enhanced CTB€SXRG | 3,2 mljrd. $ | 0,14% |
SPDR S&P 400 US Mid Cap$SPY4 | 6,4 mljrd. $ | 0,07% |
SPDR S&P 400 US Mid Cap£SPX4 | 6,4 mljrd. $ | 0,07% |
Xtrackers MSCI World Small Cap$XSWC | 183 milj. $ | 0,03% |
Iepriekš parādītie dati ir tikai orientējoši, un to precizitāte vai pilnīgums netiek garantēts. Faktiskā izpildes cena var atšķirties. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Jūsu atdevi var ietekmēt valūtas svārstības un piemērojamās izmaksas un maksas. Jūsu kapitāls ir pakļauts riskam.
Reāllaika ASV tirgus dati tiek iegūti no IEX rīkojumu grāmatas, ko nodrošina Polygon. ASV pēctirdzniecības tirgus dati tiek rādīti ar 15 minūšu aizkavējumu un tirgus atvēršanas brīdī var būtiski atšķirties no cenas, par kuru var veikt darījumu.

