Magnolia Oil & Gas/$MGY
1D1N1M3M6MYTD1G5GMAX
Kapitāls pakļauts riskam
Par Magnolia Oil & Gas
Magnolia Oil & Gas Corp ir neatkarīgs naftas un dabasgāzes uzņēmums, kas nodarbojas ar naftas, dabasgāzes un dabasgāzes šķidrumu (NGL) rezervju iegādi, attīstību, izpēti un ieguvi. Uzņēmuma naftas un dabasgāzes īpašumi atrodas Karnes County un Giddings apgabalā Dienvidteksasā, kur tas koncentrējas uz Eagle Ford Shale un Austin Chalk formācijām. Tas fokusējas uz vērtības radīšanu akcionāriem, nodrošinot stabilu, mērenu ikgadēju ražošanas pieaugumu, kas izriet no tā kapitālieguldījumu filozofijas. Uzņēmums darbojas tikai vienā segmentā un lielāko daļu savu ieņēmumu gūst no jēlnaftas, dabasgāzes un dabasgāzes šķidrumu (NGLs) pārdošanas.
- Biržas simbols
- $MGY
- Sektors
- Enerģētika
- Primārais kotējums
- NYSE
- Darbinieki
- 262
- Galvenā mītne
- Houston, United States
- Tīmekļa vietne
- www.magnoliaoilgas.com
MGY rādītāji
pamatapapildu
5,6 mljrd. $
10,89
2,17 $
0,70
0,66 $
3,04%
Cena un apjoms
Tirgus kapitalizācija
5,6 mljrd. $
Beta
0.7
52 nedēļu augstākā cena
32,76 $
52 nedēļu zemākā cena
21,07 $
Vidējais dienas apjoms
3,7 milj.
Dividenžu likme
0,66 $
Finansiālā noturība
Tekošās likviditātes rādītājs
0,511
Ātrās likviditātes koeficients
0,511
Ilgtermiņa parāda attiecība pret pašu kapitālu
0,456
Kopējā parāda attiecība pret pašu kapitālu
0,456
Dividenžu izmaksas koeficients (TTM)
30,65%
Procentu seguma koeficients (TTM)
18,87%
Rentabilitāte
EBITDA (TTM)
1187,905
Bruto peļņas marža (TTM)
83,68%
Tīrās peļņas marža (TTM)
25,82%
Pamatdarbības peļņas marža (TTM)
41,22%
Efektīvā nodokļu likme (TTM)
20,52%
Ieņēmumi uz darbinieku (TTM)
6 370 000 $
Vadības efektivitāte
Aktīvu atdeve (TTM)
8,35%
Pašu kapitāla atdeve (TTM)
13,88%
Novērtēšana
Cenas un peļņas attiecība (TTM)
10,89
Cenas un ieņēmumu attiecība (TTM)
2,771
P/B koeficients
1,28
Cenas un materiālās bilances vērtības attiecība (TTM)
1,28
Cenas un brīvās naudas plūsmas attiecība (TTM)
7,274
Brīvās naudas plūsmas ienesīgums (TTM)
13,75%
Brīvā naudas plūsma par akciju (TTM)
3,254
Dividenžu ienesīgums (TTM)
2,79%
Prognozētais dividenžu ienesīgums
3,04%
Izaugsme
Ieņēmumu izmaiņas (TTM)
26,35%
Peļņas par akciju izmaiņas (TTM)
20,82%
3 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
10,01%
3 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
-7,19%
3 gadu dividenžu par akciju pieaugums (CAGR)
14,47%
Analītiķu viedoklis: MGY
Magnolia Oil & Gas akcijas analītiķu vērtējumi (pirkt, turēt, pārdot).
Analītiķu prognozes par Magnolia Oil & Gas akcijas nākotnes cenu.
Optimisti saka / pesimisti saka
WildFire nodrošina Magnolia lielāku un kompaktāku pozīciju Teksasas dienvidos, un vadība sagaida, ka naftas ieguve un kopējā ieguve ik gadu pieaugs par 4%–5%, kā arī ikgadējās sinerģijas pārsniegs $100 miljonus. Tas varētu pagarināt uzņēmuma izaugsmes periodu un palielināt brīvo naudas plūsmu. (Magnolia Oil & Gas)
Pirms iegādes otrā ceturkšņa ieguve gada izteiksmē pieauga par 8%, sasniedzot rekordu, un brīvā naudas plūsma bija $234.6 miljoni. Magnolia arī paaugstināja 2026. gada patstāvīgās ieguves pieauguma prognozi līdz 6%, norādot uz spēcīgiem urbumu darbības rezultātiem un naudas plūsmas ģenerēšanu. (The Motley Fool)
Pēc darījuma Magnolia ziņoja par $1.9 miljardu neto parādu, taču norādīja, ka pie pašreizējām cenām parāda attiecība pret aplēsto 2027. gada EBITDA ir mazāka par 1,0, tādējādi mērķis sasniegts agrāk, nekā sākotnēji plānots. Uzņēmums plāno turpināt palielināt dividendes un katru ceturksni atpirkt vismaz 1% akciju, vienlaikus samazinot parādu. (Magnolia Oil & Gas)
WildFire dēļ Magnolia neto parāds ir $1.9 miljardi, un uzņēmumam priekšā ir ievērojams parāda samazināšanas uzdevums; plānotie ieguldījumi urbšanā un urbumu pabeigšanā 2027. gadā ir $900 miljoni–$950 miljoni. Lielāks parāds un investīciju vajadzības varētu ierobežot manevrētspēju, ja naudas plūsma neatbildīs gaidītajam. (Magnolia Oil & Gas)
Iegāde daļēji tika finansēta, emitējot 53.3 miljonus akciju, tādējādi būtiski palielinot akciju skaitu. Tas paaugstina prasības pret ieguves un naudas plūsmas pieaugumu, lai tas pārvērstos izaugsmē uz vienu akciju. (Yahoo Finance)
Naudas plūsma joprojām ir jutīga pret izejvielu cenām: otrā ceturkšņa ieņēmumus no naftas galvenokārt veicināja realizēto naftas cenu kāpums par 58%, savukārt realizētās gāzes cenas kritās par 14%. Uzņēmums prognozēja, ka trešajā ceturksnī naftu pārdos par $3 par barelu lētāk nekā etaloncena, kas varētu samazināt ieņēmumus, ja cenas kritīsies. (U.S. Securities and Exchange Commission, Yahoo Finance)
Datus reizi mēnesī apkopo Lightyear AI. Pēdējais atjauninājums: 2026. gada 2. nov..
MGY finanšu rezultāti
Ieņēmumi un izdevumi
MGY peļņas rezultāti
Uzņēmuma pelnītspēja
Gaidāmie notikumi
Ziņas: MGY
VissRakstiVideo
Fondi, kuros ir MGY
VissUSDEURGBP
Fonda nosaukums | Fonda lielums | $MGY īpatsvars |
|---|---|---|
iShares Oil & Gas Exploration & Production$IOGP | 438 milj. $ | 0,78% |
iShares Oil & Gas Exploration & Production£SPOG | 438 milj. $ | 0,78% |
iShares Oil & Gas Exploration & Production€IOGP | 438 milj. $ | 0,78% |
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mljrd. $ | 0,33% |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mljrd. $ | 0,33% |
Iepriekš parādītie dati ir tikai orientējoši, un to precizitāte vai pilnīgums netiek garantēts. Faktiskā izpildes cena var atšķirties. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Jūsu atdevi var ietekmēt valūtas svārstības un piemērojamās izmaksas un maksas. Jūsu kapitāls ir pakļauts riskam.
Reāllaika ASV tirgus dati tiek iegūti no IEX rīkojumu grāmatas, ko nodrošina Polygon. ASV pēctirdzniecības tirgus dati tiek rādīti ar 15 minūšu aizkavējumu un tirgus atvēršanas brīdī var būtiski atšķirties no cenas, par kuru var veikt darījumu.

