Quanex Building Products/$NX
1D1N1M3M6MYTD1G5GMAX
Kapitāls pakļauts riskam
Par Quanex Building Products
Quanex Building Products Corp ir būvniecības produktu nozares oriģinālā aprīkojuma ražotājiem pārdotu komponentu ražotājs. Tas ražo inženiertehniskus produktus, piemēram, logu un durvju komponentus, tostarp elastīgus izolējošā stikla starplikas, ekstrudētus vinila profilus, logu un durvju sietus, saules paneļu hermētiķus, kā arī precīzi formētus metāla un koka izstrādājumus, cita starpā. Tā četri darbības segmenti ir North American Fenestration, kas ir galvenais ieņēmumu virzītājspēks, European Fenestration, North American Cabinet Components un Tyman. Ģeogrāfiski lielāko daļu ieņēmumu tas gūst no Amerikas Savienotajām Valstīm.
- Biržas simbols
- $NX
- Sektors
- Rūpniecība
- Primārais kotējums
- NYSE
- Darbinieki
- 7071
- Galvenā mītne
- Houston, United States
- Tīmekļa vietne
- www.quanex.com
NX rādītāji
pamatapapildu
940 milj. $
20,75
1,00 $
0,95
0,32 $
1,55%
Cena un apjoms
Tirgus kapitalizācija
940 milj. $
Beta
0.95
52 nedēļu augstākā cena
23,33 $
52 nedēļu zemākā cena
11,04 $
Vidējais dienas apjoms
400 tūkst.
Dividenžu likme
0,32 $
Finansiālā noturība
Tekošās likviditātes rādītājs
2,231
Ātrās likviditātes koeficients
1,047
Ilgtermiņa parāda attiecība pret pašu kapitālu
1,069
Kopējā parāda attiecība pret pašu kapitālu
1,13
Dividenžu izmaksas koeficients (TTM)
32,13%
Procentu seguma koeficients (TTM)
2,30%
Rentabilitāte
EBITDA (TTM)
202,409
Bruto peļņas marža (TTM)
26,62%
Tīrās peļņas marža (TTM)
2,43%
Pamatdarbības peļņas marža (TTM)
5,95%
Efektīvā nodokļu likme (TTM)
37,32%
Ieņēmumi uz darbinieku (TTM)
260 000 $
Vadības efektivitāte
Aktīvu atdeve (TTM)
3,63%
Pašu kapitāla atdeve (TTM)
6,20%
Novērtēšana
Cenas un peļņas attiecība (TTM)
20,754
Cenas un ieņēmumu attiecība (TTM)
0,505
P/B koeficients
1,26
Cenas un materiālās bilances vērtības attiecība (TTM)
-18,62
Cenas un brīvās naudas plūsmas attiecība (TTM)
10,366
Brīvās naudas plūsmas ienesīgums (TTM)
9,65%
Brīvā naudas plūsma par akciju (TTM)
1,997
Dividenžu ienesīgums (TTM)
1,55%
Prognozētais dividenžu ienesīgums
1,55%
Izaugsme
Ieņēmumu izmaiņas (TTM)
1,26%
Peļņas par akciju izmaiņas (TTM)
-116,33%
3 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
17,70%
10 gadu ieņēmumu pieaugums (CAGR)
7,86%
3 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
-25,59%
10 gadu peļņas par akciju pieaugums (CAGR)
29,57%
10 gadu dividenžu par akciju pieaugums (CAGR)
7,18%
Analītiķu viedoklis: NX
Quanex Building Products akcijas analītiķu vērtējumi (pirkt, turēt, pārdot).
Analītiķu prognozes par Quanex Building Products akcijas nākotnes cenu.
Optimisti saka / pesimisti saka
Cenu korekcijas palīdzēja trešajā ceturksnī palielināt koriģēto EBITDA maržu līdz 14.5% salīdzinājumā ar 14.2% gadu iepriekš, un Quanex prognozē, ka ceturtajā ceturksnī ieņēmumi pieaugs par 2%–3%, bet marža paplašināsies vēl par 50–75 bāzes punktiem. (GlobeNewswire)
Trešajā ceturksnī Quanex radīja $47.8 miljonus brīvās naudas plūsmas un $42.25 miljonus izmantoja parāda atmaksai, samazinot neto sviras rādītāju līdz 2.8 reizēm no 3.1 reizes iepriekšējā ceturkšņa beigās. (GlobeNewswire)
Custom Solutions pārdošanas apjoms trešajā ceturksnī pieauga par 8.5%, tostarp apjomi palielinājās par 3%, parādot, ka daļa Quanex uzņēmumu var augt pat vājā būvniecības tirgū. (StockAnalysis)
Situācija mājokļu tirgū joprojām ir vāja: Quanex atsaucas uz prognozi, ka kopējais logu sūtījumu apjoms 2026. gadā samazināsies par 4.2%, bet 2027. gadā — vēl par 1.6%, ierobežojot pieprasījumu pēc uzņēmuma pamatproduktiem. (SEC)
Neraugoties uz nelielu uzlabojumu trešajā ceturksnī, koriģētā EBITDA deviņos mēnešos samazinājās līdz $144.3 miljoniem no $172.0 miljoniem, bet brīvā naudas plūsma gada salīdzinājumā saruka līdz $24.2 miljoniem no $35.6 miljoniem. (GlobeNewswire)
Parāds joprojām ir būtisks ierobežojums: 2026. gada 31. jūlijā Quanex kopējais parāds bija $672.2 miljoni un neto sviras rādītājs — 2.8 reizes, tādēļ uzņēmums ir pakļauts riskam, ja pasliktināsies naudas plūsma vai peļņa. (SEC)
Datus reizi mēnesī apkopo Lightyear AI. Pēdējais atjauninājums: 2026. gada 2. nov..
NX finanšu rezultāti
Ieņēmumi un izdevumi
NX peļņas rezultāti
Uzņēmuma pelnītspēja
Gaidāmie notikumi
Nav gaidāmu notikumu
Ziņas: NX
VissRakstiVideo
Fondi, kuros ir NX
Fonda nosaukums | Fonda lielums | $NX īpatsvars |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mljrd. $ | 0,06% |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mljrd. $ | 0,06% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mljrd. $ | 0,04% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mljrd. $ | 0,04% |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mljrd. $ | 0,03% |
Iepriekš parādītie dati ir tikai orientējoši, un to precizitāte vai pilnīgums netiek garantēts. Faktiskā izpildes cena var atšķirties. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Jūsu atdevi var ietekmēt valūtas svārstības un piemērojamās izmaksas un maksas. Jūsu kapitāls ir pakļauts riskam.
Reāllaika ASV tirgus dati tiek iegūti no IEX rīkojumu grāmatas, ko nodrošina Polygon. ASV pēctirdzniecības tirgus dati tiek rādīti ar 15 minūšu aizkavējumu un tirgus atvēršanas brīdī var būtiski atšķirties no cenas, par kuru var veikt darījumu.

