Farmers National Bank/$FMNB
1P1N1K3 kuud6 kuudYTD1A5AMAX
Investeeringutega kaasnevad riskid
Farmers National Bank:
Farmers National Banc Corp on Ameerika Ühendriikides asuv finantsvaldusettevõte. Koos oma tütarettevõtetega tegutseb see kodumaisel pangandus-, usaldus-, pensionikonsultatsiooni-, kindlustus- ja finantsjuhtimise valdkonnas. Kontsern pakub kõiki kommerts- ja jaepangandusteenuseid, sealhulgas arvelduskontosid, hoiukontosid, tähtajalisi hoiukontosid, kommerts-, hüpoteegi- ja järelmaksulaene, seifikaste, sularahaautomaate, internetipangandust ja muid pangateenuseid. Lisaks pakub kontsern isiklikke ja ettevõtete usaldusteenuseid kinnisvara arveldamise, usaldusfondide haldamise, töötajate hüvitiste plaanide ja pensioniteenuste valdkonnas, kindlustustooteid ning muid finantstooteid ja -teenuseid. Kontserni aruandlusega hõlmatud segmendid on pank, mis teenib suurimat tulu, ja usaldusfondid.
- Sümbol
- $FMNB
- Sektor
- Finants
- Esmane noteerimine
- NASDAQ
- Töötajad
- 706
- Peakorter
- Canfield, United States
- Veebileht
- www.farmersbankgroup.com
Näitajad: FMNB
PõhilineDetailne ülevaade
894 mln $
10,15
1,49 $
0,78
0,69 $
4,77%
Hind ja maht
Turukapitalisatsioon
894 mln $
Beeta
0.78
52 nädala kõrgeim
16,46 $
52 nädala madalaim
12,12 $
Keskmine päevane maht
361 tuh
Dividendimäär
0,69 $
Finantssuutlikkus
Dividendide väljamakse kordaja (TTM)
43,89%
Kasumlikkus
Puhaskasumimarginaal (TTM)
30,40%
Ärikasumimarginaal (TTM)
42,43%
Efektiivne maksumäär (TTM)
16,46%
Tulu töötaja kohta (TTM)
310 000 $
Juhtimise tõhusus
Varade tootlus (TTM)
1,08%
Omakapitali tootlus (TTM)
10,87%
Hindamine
Turuhinna-kasumi suhtarv (TTM)
10,148
Hinna ja tulude suhe (TTM)
3,086
Turuhinna-raamatupidamisväärtuse suhtarv
1,14
Hinna ja materiaalse vara suhe (TTM)
1,14
Hinna ja vaba rahavoo suhe (TTM)
11,122
Vaba rahavoo tootlus (TTM)
8,99%
Vaba rahavoog aktsia kohta (TTM)
1,357
Dividenditootlus (TTM)
4,57%
Edasine dividenditootlus
4,77%
Kasv
Tulude muutus (TTM)
28,91%
Kasumi muutus aktsia kohta (TTM)
10,91%
3-aastane tulude kasv (CAGR)
10,98%
3-aastane puhaskasumi kasv aktsia kohta (CAGR)
1,43%
10-aastane puhaskasumi kasv aktsia kohta (CAGR)
10,35%
3-aastane dividendide kasv aktsia kohta (CAGR)
0,49%
10-aastane dividendide kasv aktsia kohta (CAGR)
17,12%
Mida analüütikud arvavad instrumendi FMNB kohta?
Analüütikute hinnangud (osta, hoia, müü) Farmers National Bank aktsia jaoks.
Analüütikute hinnangud Farmers National Bank aktsia tulevikuhinnaks.
Pullid ütlevad / Karud ütlevad
Teise kvartali puhaskasum kasvas aastataguse $13,9 miljoniga võrreldes $23,0 miljonini, korrigeeritud EPS ulatus samal ajal $0,41-ni. Neto intressimarginaal laienes 2,91%-lt 3,44%-le ja ärilaenude väljastamine ulatus ligikaudu $175 miljonini. (Last10K)
Middlefieldi omandamine suurendas varade mahtu aasta lõpu $5,25 miljardilt $7,14 miljardile ja lisas $1,49 miljardi väärtuses laene. Suurem tegevusulatus Ohios ja Pennsylvanias peaks andma Farmersile rohkem võimalusi toodete ristmüügiks ning pangandusplatvormilt mastaabiefekti saavutamiseks. (Last10K, Nasdaq)
Teenustasutulu on kujunemas kasulikuks täiendavaks kasvumootoriks: teise kvartali mitteintressitulu kasvas $12,1 miljonilt $14,4 miljonile ning varahaldustasud suurenesid $2,6 miljonilt $3,1 miljonile. See vähendab sõltuvust üksnes laenumarginaalidest. (Farmers National Banc Corp.)
Middlefieldi integreerimine tekitab endiselt kulusid. Farmers kajastas teises kvartalis $1,7 miljonit ning esimesel poolaastal $4,8 miljonit omandamise ja põhisüsteemi üleviimisega seotud kulusid, samal ajal kui ühinemise tulemusel tekkis $103,9 miljonit firmaväärtust. (StockTitan)
Omandatud laenuportfell tõi kaasa selge krediidikvaliteedi riski: mittetöötavate laenude maht kasvas esimeses kvartalis $59,9 miljonini ja püsis teises kvartalis $44,7 miljoni juures, ületades aasta lõpu $26,2 miljoni taset. Krediidikahjude katteks moodustatud allahindlus suurenes juuniks samuti $53,3 miljonini. (Last10K, Last10K)
Teise kvartali tugev marginaal ei pruugi olla täielikult korratav: nii laenude kui ka hoiuste maht langes märtsiga võrreldes, samal ajal kui juhtkond eeldab, et NIM stabiliseerub pärast 3,44%-ni jõudmist vahemikus 3,34% kuni 3,37%. Kvartali tulemust toetasid ka laenude õiglase väärtuse korrigeerimise tulu ja $1,0 miljoni suurune ennetähtaegse tagasimakse trahv. (Last10K)
Andmeid koondab kord kuus Lightyeari AI. Viimati värskendatud: 25. sept 2026.
FMNB finantstulemused
Tulud ja kulud
FMNB: tulemuslikkus
Ettevõtte kasumlikkus
Tulevased sündmused
Tulevasi sündmusi pole
Uudised: FMNB
KõikArtiklidVideod
Fondid, mis sisaldavad FMNB
KõikEURGBPUSD
Fondi nimi | Fondi suurus | $FMNB osakaal |
|---|---|---|
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 4,8 mld € | 0,03% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 4,1 mld £ | 0,03% |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mld $ | 0,02% |
iShares MSCI World Small Cap$WSML | 9 mld $ | 0,01% |
iShares MSCI USA Small Cap ESG Enhanced CTB€SXRG | 2,8 mld € | 0,01% |
Ülaltoodud andmed on näitlikud ja nende täpsus või täielikkus ei ole garanteeritud. Tegelik täitmishind võib näidatust erineda. Mineviku tootlus ei peegelda tuleviku tulemusi. Sinu tootlust võivad mõjutada valuutakursside kõikumised ning kohaldatavad tasud. Tutvu tingimustega ja vajadusel küsi nõu asjatundjalt.
Reaalajas USA turuandmed pärinevad Polygoni pakutavast IEX-i orderite loendist. Pärast turu sulgemist esitatakse USA turuandmed 15-minutilise viivitusega ning esitatud hinnad võivad oluliselt erineda tegelikust kaubeldavast hinnast turu avamise ajal.
