LCI Industries/$LCII
1P1N1K3K6KYTD1A5AMAX
Investeeringutega kaasnevad riskid
LCI Industries:
LCI Industries Inc tarnib kodumaal ja rahvusvaheliselt komponente vabaajaautode ja nendega seotud tööstusharude originaalseadmete tootjatele, sealhulgas bussidele ja haagistele, mida kasutatakse paatide, kariloomade, seadmete ja muu lasti veoks. Ettevõttel on kaks aruandlusega hõlmatud segmenti: originaalseadmete tootjate segment ja järelturu segment. OEM-segment toodab või turustab komponente vabaajaautode ja nendega seotud tööstusharude originaalseadmete tootjatele, sealhulgas bussidele, haagistele, mida kasutatakse paatide, kariloomade, seadmete ja muu lasti veoks, veoautodele, pontoonpaatidele, rongidele, tehasehitistele ja moodulmajade tootjatele. Ettevõtte tooteid müüakse vabaajaautode tootjatele, nagu Thor Industries, Forest River, Winnebago ja teistele vabaajaautode originaalseadmete tootjatele, ning nendega seotud tööstusharude tootjatele.
- Sümbol
- $LCII
- Sektor
- Liikuvus
- Esmane noteerimine
- NYSE
- Töötajad
- 12 300
- Peakorter
- Elkhart, United States
- Veebileht
- corporate.lippert.com
Näitajad: LCI Industries
PõhilineDetailne ülevaade
2,4 mld $
12,00
8,15 $
1,21
4,60 $
4,70%
Hind ja maht
Turukapitalisatsioon
2,4 mld $
Beeta
1.21
52 nädala kõrgeim
159,66 $
52 nädala madalaim
77,58 $
Keskmine päevane maht
572 tuh
Dividendimäär
4,60 $
Finantssuutlikkus
Lühiajalise võlgnevuse kattekordaja
2,819
Maksevõime kordaja
1,239
Pikaajalise võla ja omakapitali suhe
0,748
Kohustiste ja omakapitali suhe
0,782
Dividendide väljamakse kordaja (TTM)
56,15%
Intresside katvus (TTM)
5,57%
Kasumlikkus
EBITDA (TTM)
336,375
Brutomarginaal (TTM)
23,59%
Puhaskasumimarginaal (TTM)
4,99%
Ärikasumimarginaal (TTM)
5,42%
Efektiivne maksumäär (TTM)
26,19%
Tulu töötaja kohta (TTM)
320 000 $
Juhtimise tõhusus
Varade tootlus (TTM)
4,24%
Omakapitali tootlus (TTM)
14,10%
Hindamine
Turuhinna-kasumi suhtarv (TTM)
11,999
Hinna ja tulude suhe (TTM)
0,596
Turuhinna-raamatupidamisväärtuse suhtarv
1,63
Hinna ja materiaalse vara suhe (TTM)
4,96
Hinna ja vaba rahavoo suhe (TTM)
9,147
Vaba rahavoo tootlus (TTM)
10,93%
Vaba rahavoog aktsia kohta (TTM)
10,694
Dividenditootlus (TTM)
4,70%
Edasine dividenditootlus
4,70%
Kasv
Tulude muutus (TTM)
−0,20%
Kasumi muutus aktsia kohta (TTM)
14,46%
3-aastane tulude kasv (CAGR)
1,22%
10-aastane tulude kasv (CAGR)
9,48%
3-aastane puhaskasumi kasv aktsia kohta (CAGR)
61,32%
10-aastane puhaskasumi kasv aktsia kohta (CAGR)
5,41%
3-aastane dividendide kasv aktsia kohta (CAGR)
3,08%
10-aastane dividendide kasv aktsia kohta (CAGR)
17,72%
Mida analüütikud arvavad instrumendi LCI Industries kohta?
Analüütikute hinnangud (osta, hoia, müü) LCI Industries aktsia jaoks.
Analüütikute hinnangud LCI Industries aktsia tulevikuhinnaks.
Pullid ütlevad / Karud ütlevad
Kuigi nõudlus oli endiselt nõrk, tõusis teise kvartali ärikasumi marginaal 7,9%-lt 9,9%-le ja korrigeeritud EPS kasvas 13%; LCI tõi põhjuseks kulumeetmed, ehkki kasu oli ka tollimaksude tagastustest. (LCI Industries)
Järelturu müük kasvas teises kvartalis 10% ning selle ärikasumi marginaal tõusis 13,5%-lt 17,7%-le. See kõrgema marginaaliga äri annab LCI-le lisaks uute matkasõidukite tootmisele kasvava kasumiallika. (LCI Industries)
Monomoy rahaline pakkumine hinnaga $101 aktsia kohta annab aktsionäridele võimaliku alternatiivse väärtuse kasvu tõuke. Tegemist on omaalgatusliku ja mittesiduva pakkumisega ning LCI juhatus ei ole muutnud oma soovitust toetada ühinemist Patrickuga. (LCI Industries)
Nõudlus matkasõidukite järele nõrgenes sedavõrd, et LCI alandas oma 2026. aasta Põhja-Ameerika tarneprognoosi 315 000–330 000 sõidukilt 280 000–300 000 sõidukile; ka RVIA oktoobriprognoos näeb 2027. aastal ette tarnete vähenemist 1,7%. Väiksem tootmismaht võib pärssida müüki originaalseadmete tootjatele (OEM) ja püsikulude katmist. (LCI Industries, RV News)
LCI sõnul on tollimaksud, terase ja alumiiniumi kallinemine ning kütusekulud avaldanud tema ärisegmentidele survet, samal ajal kui tollimaksude tagastused parandasid teise kvartali tulemusi. Seetõttu võivad edasised muutused kaubanduspoliitikas või sisendkuludes marginaale survestada, kui tagastustest saadav kasu taandub. (SEC)
Patrickuga ühinemise fikseeritud vahetussuhe 1,244 aktsiat tähendab, et LCII aktsionäridele makstava lõpliku tasu väärtus muutub koos Patricku aktsia hinnaga; 16. oktoobril oli see ligikaudu $84,64 LCI aktsia kohta. Konkureeriv $101 suurune rahaline pakkumine on endiselt mittesiduv, mistõttu on nii lõpptulemus kui ka väärtus ebakindlad. (Patrick Industries, LCI Industries)
Andmeid koondab kord kuus Lightyeari AI. Viimati värskendatud: 29. okt 2026.
LCI Industries finantstulemused
Tulud ja kulud
LCI Industries: tulemuslikkus
Ettevõtte kasumlikkus
Tulevased sündmused
Tulevasi sündmusi pole
Uudised: LCI Industries
KõikArtiklidVideod

LCI Board Determines That the Unsolicited, Non-Binding Proposal From Monomoy Capital Partners Does Not Constitute a Superior Proposal
Business Wire1 nädala eest

LCI Industries Confirms Receipt of Unsolicited, Non-Binding Proposal from Monomoy Capital Partners
Business Wire1 nädala eest

LCI Industries Investor Alert: Kahn Swick & Foti, LLC Investigates Adequacy of Price and Process in Proposed Sale of LCI Industries - LCII
Business Wire2 nädala eest
Fondid, mis sisaldavad LCI Industries
KõikUSDEURGBP
Fondi nimi | Fondi suurus | $LCII osakaal |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mld $ | 0,15% |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mld $ | 0,15% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mld $ | 0,09% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mld $ | 0,09% |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mld $ | 0,05% |
Ülaltoodud andmed on näitlikud ja nende täpsus või täielikkus ei ole garanteeritud. Tegelik täitmishind võib näidatust erineda. Mineviku tootlus ei peegelda tuleviku tulemusi. Sinu tootlust võivad mõjutada valuutakursside kõikumised ning kohaldatavad tasud. Tutvu tingimustega ja vajadusel küsi nõu asjatundjalt.
Reaalajas USA turuandmed pärinevad Polygoni pakutavast IEX-i orderite loendist. Pärast turu sulgemist esitatakse USA turuandmed 15-minutilise viivitusega ning esitatud hinnad võivad oluliselt erineda tegelikust kaubeldavast hinnast turu avamise ajal.