Saul Centers/$BFS
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie Saul Centers
Saul Centers Inc yra savarankiškai valdoma nekilnojamojo turto investicinė bendrovė, investuojanti į mažmeninės prekybos ir komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą, jį valdanti ir plėtojanti. Bendrovės portfelį sudaro bendruomenių ir rajonų prekybos centrai, biurų pastatai ir mišrios paskirties nekilnojamasis turtas. Objektai yra Vašingtono, D.C., ir Baltimorės metropolinėse zonose. Saul Centers veiklą vykdo per du verslo segmentus: prekybos centrų segmentą, kuris generuoja didžiausią visų pajamų dalį, ir mišrios paskirties nekilnojamojo turto segmentą. Mišrios paskirties nekilnojamojo turto segmentas apima biurų, mažmeninės prekybos ir daugiabučių gyvenamųjų pastatų paskirties objektus.
- Prekybos simbolis
- $BFS
- Sektorius
- Real Estate
- Pagrindinė kotiruotė
- NYSE
- Darbuotojai
- 162
- Būstinė
- Bethesda, United States
- Interneto svetainė
- www.saulcenters.com
Rodikliai: Saul Centers
PagrindiniaiIšplėstiniai
705 mln. $
30,49
0,94 $
-
2,36 $
8,27 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
705 mln. $
52 savaičių aukščiausia kaina
38,42 $
52 savaičių žemiausia kaina
28,27 $
Vidutinė dienos apyvarta
141 tūkst.
Dividendų norma
2,36 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
1,282
Greitojo likvidumo rodiklis
1,282
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
3,477
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
3,477
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
202,98 %
Palūkanų padengimas (TTM)
1,55 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
184,396
Bendroji marža (TTM)
70,08 %
Grynojo pelno marža (TTM)
10,97 %
Veiklos pelno marža (TTM)
40,26 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
1 910 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
3,58 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
9,33 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
30,491
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
2,238
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
6,68
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
6,68
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
8,122
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
12,31 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
3,514
Dividendų pajamingumas (TTM)
8,27 %
Numatomas dividendų pajamingumas
8,27 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
9,20 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
−17,97 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
6,87 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
3,64 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−17,55 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−4,73 %
10 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
2,52 %
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Antrojo ketvirčio pajamos iš tų pačių objektų ir grynosios veiklos pajamos (NOI) per metus išaugo po 6.9%, o prekybos centrų NOI iš tų pačių objektų padidėjo 3.6%. Tai rodo sveiką nuomos pajamų ir veiklos augimą esamame portfelyje. (Saul Centers)
„Twinbrook Quarter“ tampa reikšmingu pelno šaltiniu: rugpjūčio pradžioje buvo užimta 95.4% jo butų, o išnuomota 95.7% pirmojo aukšto prekybinių patalpų. Dėl šio objekto nuomos mišrios paskirties objektų NOI iš tų pačių objektų antrąjį ketvirtį padidėjo. (Saul Centers)
„Saul Centers“ esamuose sklypuose turi papildomų augimo galimybių: pagal patvirtintus planus galima pastatyti iki 2,800 butų ir 860,000 kvadratinių pėdų prekybos bei biurų patalpų šalia Vašingtono metro stočių. Bendrovė taip pat susitarė su „Publix“ dėl naujos maisto prekių parduotuvės „Ashland Square“ komplekse. (SEC)
Naujas „Hampden House“ projektas, kol pildosi nuomininkais, mažina skelbiamą pelną: antrojo ketvirčio grynasis pelnas sumažėjo iki $11.5 milijono, palyginti su $14.2 milijono prieš metus, o projektas grynąjį pelną sumažino $4.0 milijono. Rugpjūčio pradžioje buvo išnuomota tik 64.2% butų. (Saul Centers)
Skola kelia didelę riziką: 2026 m. birželio mėn. „Saul Centers“ turėjo apie $1.63 milijardo skolos, įskaitant $129 milijonų neapdraustų kintamų palūkanų normos paskolų. Antrojo ketvirčio palūkanų sąnaudos padidėjo iki $20.0 milijonų nuo $16.8 milijono prieš metus, o didelės skolos grąžinimo sumos sueina 2028 ir 2029 metais. (SEC)
Portfelis stipriai sutelktas viename regione: daugiau nei 85% nekilnojamojo turto NOI gaunama Vašingtono, D.C. ir Baltimorės regione. Bendrovė įspėja, kad federalinės politikos pokyčiai gali paveikti vietos biurų, prekybos ir gyvenamojo nekilnojamojo turto rinkas, todėl rezultatai gali nukentėti regionui susidūrus su sunkumais. (SEC)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-11-04.
Finansiniai rezultatai: Saul Centers
Pajamos ir sąnaudos
Saul Centers: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Nėra būsimų įvykių
Fondai, kuriuose yra Saul Centers
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $BFS svoris |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,02 % |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,02 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mlrd. $ | 0,02 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mlrd. $ | 0,02 % |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mlrd. $ | 0,01 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.