Employers Holdings/$EIG
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie Employers Holdings
Employers Holdings Inc yra nelaimingų atsitikimų darbe draudimo ir susijusių paslaugų teikėja, daugiausia dėmesio skirianti mažoms ir vidutinėms įmonėms, veikiančioms mažos ir vidutinės rizikos sektoriuose. Jos klientai yra darbdaviai, o jų mokamos draudimo įmokos sudaro bendrovės pajamas. Beveik visos likusios pajamos gaunamos iš investicijų. Bendrovė veikia tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, o daugiau nei pusę savo veiklos vykdo Kalifornijoje. Vertinant pagal sektorius, bendrovė yra susijusi su restoranais, kurie sudaro maždaug ketvirtadalį visų jos uždirbamų draudimo įmokų. Per savo visiškai valdomas patronuojamąsias įmones ji veikia viename atskaitomame segmente – draudimo veiklos.
- Prekybos simbolis
- $EIG
- Sektorius
- Finansai
- Pagrindinė kotiruotė
- NYSE
- Darbuotojai
- 623
- Būstinė
- Reno, United States
- Interneto svetainė
- www.employers.com
Rodikliai: EIG
PagrindiniaiIšplėstiniai
830 mln. $
33,46
1,41 $
0,47
1,32 $
2,88 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
830 mln. $
Beta
0.47
52 savaičių aukščiausia kaina
53,51 $
52 savaičių žemiausia kaina
37,44 $
Vidutinė dienos apyvarta
165 tūkst.
Dividendų norma
1,32 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
1,052
Greitojo likvidumo rodiklis
0,949
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,159
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,159
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
94,53 %
Palūkanų padengimas (TTM)
9,28 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
39,8
Bendroji marža (TTM)
4,60 %
Grynojo pelno marža (TTM)
3,48 %
Veiklos pelno marža (TTM)
4,60 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
15,17 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
1 260 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
0,67 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
3,00 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
33,458
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
1,161
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
1,06
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
1,06
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
−42,929
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
−2,33 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
−1,102
Dividendų pajamingumas (TTM)
2,79 %
Numatomas dividendų pajamingumas
2,88 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
−12,95 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
−45,15 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
−2,39 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
0,21 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−31,67 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−7,18 %
3 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
6,92 %
10 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
14,87 %
Analitikų nuomonė: EIG
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: Employers Holdings.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: Employers Holdings.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Žalų rezultatai atsigavo: Q3 koreguotas pelnas siekė $12.8 million, palyginti su $25.5 million nuostoliu prieš metus, o nuostolingumo rodiklis sumažėjo nuo 97.1% iki 71.2%. Palyginimui įtakos turėjo tai, kad maždaug $38 million rezervų sustiprinimo priemonė nepasikartojo, todėl svarbu, kad rezervai ir toliau išliktų stabilūs. (SEC)
Investicijų pajamos suteikia didesnę apsaugą nuo svyravimų: Q3 jos išaugo 23.8% iki $32.3 million, daugiausia dėl didesnio fiksuotų pajamų investicijų pajamingumo ir privataus kapitalo investicijų grąžos. Fiksuotų pajamų portfelio pajamingumas pasiekė 5%, todėl pajamos išlieka tvirtos, gerėjant draudimo veiklos rezultatams. (SEC, The Motley Fool)
Nauji produktai galėtų išplėsti augimo pagrindą: nuo birželio perteklinės darbuotojų kompensacijų draudimo linija pasiekė 31 sąskaitą ir $6.5 million įmokų, o didelės išskaitos produktą planuojama pristatyti kitais metais. (SEC)
Įmokos ir polisų skaičius sparčiai mažėja: Q3 pasirašytosios bendrosios įmokos sumažėjo 18%, o galiojančių polisų skaičius per metus – 8%, bendrovei sumažinus naują ir atnaujinamą draudimo verslą. Mažesnė bazė gali slopinti pajamas, kol nauji produktai išaugs iki reikšmingo masto. (SEC)
Draudimo veikla vis dar nuostolinga: Q3 bendrasis rodiklis siekė 108.4%, o draudimo veiklos sąnaudų santykis padidėjo nuo 20.6% iki 24.3%, mažėjant uždirbtoms įmokoms. Todėl investicijų pajamos vis dar padeda palaikyti skelbiamą pelną, kol taisoma pagrindinė veikla. (SEC)
Pastaraisiais nelaimingų atsitikimų metais Kalifornijoje padažnėjo žalų, ypač susijusių su kumuliacine trauma. 2026 m. birželio mėn. valstijai teko 47% Employers’ pastarųjų dvylikos mėnesių bendrųjų įmokų, todėl bendrovė išlieka pažeidžiama dėl didėjančių žalų ir teisinių išlaidų didžiausioje savo rinkoje. (The Motley Fool, SEC)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-10-30.
Finansiniai rezultatai: EIG
Pajamos ir sąnaudos
EIG: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Naujienos apie EIG
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra EIG
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $EIG svoris |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,05 % |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,05 % |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mlrd. $ | 0,03 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mlrd. $ | 0,03 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mlrd. $ | 0,03 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.


