HCA Healthcare/$HCA
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie HCA Healthcare
„HCA Healthcare“ yra Nešvilyje įsikūrusi sveikatos priežiūros paslaugų teikėja, valdanti didžiausią skubios pagalbos ligoninių tinklą Jungtinėse Valstijose. 2025 m. gruodžio mėn. duomenimis, įmonė valdė ir administravo 190 ligoninių bei daugiau nei 2 500 ambulatorinių įstaigų 19 valstijose ir turėjo nedidelę atstovybę Jungtinėje Karalystėje.
- Prekybos simbolis
- $HCA
- Sektorius
- Sveikata
- Pagrindinė kotiruotė
- NYSE
- Darbuotojai
- 275 000
- Būstinė
- Nashville, United States
- Interneto svetainė
- www.hcahealthcare.com
Rodikliai: HCA Healthcare
PagrindiniaiIšplėstiniai
103 mlrd. $
16,38
30,22 $
1,11
3,06 $
0,63 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
103 mlrd. $
Beta
1.11
52 savaičių aukščiausia kaina
556,52 $
52 savaičių žemiausia kaina
353,99 $
Vidutinė dienos apyvarta
1,3 mln.
Dividendų norma
3,06 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
0,82
Greitojo likvidumo rodiklis
0,628
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
−9,64
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
−11,399
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
10,05 %
Palūkanų padengimas (TTM)
5,10 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
15 791
Bendroji marža (TTM)
42,76 %
Grynojo pelno marža (TTM)
8,61 %
Veiklos pelno marža (TTM)
15,31 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
20,60 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
290 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
12,23 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
−230,81 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
16,377
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
1,392
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
−13,31
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
−5,58
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
18,332
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
5,45 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
27,001
Dividendų pajamingumas (TTM)
0,62 %
Numatomas dividendų pajamingumas
0,63 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
5,82 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
17,05 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
7,61 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
6,71 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
13,98 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
16,95 %
3 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
9,04 %
Analitikų nuomonė: HCA Healthcare
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: HCA Healthcare.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: HCA Healthcare.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Pacientų paklausa išlieka gera: trečiąjį ketvirtį lygiaverčių stacionarizavimo atvejų tose pačiose įstaigose padaugėjo 3.0%, o apsilankymų skubiosios pagalbos skyriuose – 5.1%. HCA teigė, kad visų 2026 metų rezultatai turėtų patekti į viršutinę prognozių intervalo dalį. (HCA Healthcare)
HCA išlaidų kontrolė gali padėti apsaugoti pelną: vadovybė pranešė, kad išlaidos vienam lygiaverčiam stacionarizavimo atvejui, neįskaitant valstijų papildomų išmokų, iš esmės nepakito, palyginti su ankstesniais metais, o nuosekliai sumažėjo 40 bazinių punktų. Bendrovė taip pat tikisi, kad 2026 metų rezultatai pateks į viršutinę prognozių intervalo dalį. (Stock Analysis, HCA Healthcare)
HCA plečia ambulatorinių paslaugų prieinamumą – tai gali tapti būsimo augimo ir pacientų siuntimo į jos ligonines šaltiniu. Bendrovė jau turi daugiau nei 14 ambulatorinių paslaugų vietų vienai ligoninei ir siekia, kad iki 2030 m. jų būtų 20; be to, įsigyja skubiosios pagalbos klinikas. (Becker's Hospital Review)
Daugėja pacientų, kurie atvyksta neturėdami draudimo, todėl prastėja HCA mokėtojų struktūra. Trečiąjį ketvirtį panašiose įstaigose neapdraustų pacientų stacionarizavimo atvejų padaugėjo 27.4%, o HCA apskaičiavo, kad dėl šio pokyčio pajamos prieš mokesčius sumažėjo maždaug $400 million. (HCA Healthcare, Reuters)
Medicaid išmokų parama turėtų sumažėti: HCA tikisi, kad 2027 m. grynoji papildomų išmokų nauda bus $550 million–$650 million mažesnė nei 2026 m. Vadovybė tikisi, kad 2027 m. pelnas iš esmės atitiks 2026 m. lygį, o tai rodo ribotą trumpalaikį pelno augimą. (Reuters, Stock Analysis)
Chirurginės veiklos rezultatai yra silpnoji vieta, nors bendras stacionarizavimo atvejų skaičius auga. Trečiąjį ketvirtį stacionarinių operacijų tose pačiose įstaigose sumažėjo 1.4%, o ambulatorinių operacijų – 3.7%, todėl šių paslaugų krypčių augimas buvo ribotas. (HCA Healthcare)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-11-04.
Finansiniai rezultatai: HCA Healthcare
Pajamos ir sąnaudos
HCA Healthcare: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Naujienos apie HCA Healthcare
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra HCA Healthcare
VisiEURUSDGBP
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $HCA svoris |
|---|---|---|
iShares S&P 500 Health Care Sector€IUHE | 125 mln. € | 1,11 % |
Invesco Health Care S&P US Select Sector$XLVS | 552 mln. $ | 1,00 % |
Invesco Health Care S&P US Select Sector£XLVP | 552 mln. $ | 1,00 % |
SPDR MSCI World Health Care$WHEA | 708 mln. $ | 0,87 % |
SPDR MSCI World Health Care£HEAW | 708 mln. $ | 0,87 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.


