Quanex Building Products/$NX
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie Quanex Building Products
Quanex Building Products Corp yra komponentų, parduodamų statybos produktų pramonės originalios įrangos gamintojams, gamintoja. Ji gamina inžinerinius produktus, tokius kaip langų ir durų komponentai, įskaitant lanksčius stiklo paketų tarpiklius, ekstruzinius vinilo profilius, langų ir durų tinklelius, saulės modulių sandariklius bei tiksliai suformuotus metalo ir medienos gaminius. Bendrovė turi keturis veiklos segmentus: North American Fenestration, kuris yra pagrindinis pajamų šaltinis, European Fenestration, North American Cabinet Components ir Tyman. Geografiniu požiūriu didžiąją dalį pajamų ji gauna Jungtinėse Amerikos Valstijose.
- Prekybos simbolis
- $NX
- Sektorius
- Pramonė
- Pagrindinė kotiruotė
- NYSE
- Darbuotojai
- 7 071
- Būstinė
- Houston, United States
- Interneto svetainė
- www.quanex.com
Rodikliai: NX
PagrindiniaiIšplėstiniai
940 mln. $
20,75
1,00 $
0,95
0,32 $
1,55 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
940 mln. $
Beta
0.95
52 savaičių aukščiausia kaina
23,33 $
52 savaičių žemiausia kaina
11,04 $
Vidutinė dienos apyvarta
400 tūkst.
Dividendų norma
0,32 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
2,231
Greitojo likvidumo rodiklis
1,047
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
1,069
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
1,13
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
32,13 %
Palūkanų padengimas (TTM)
2,30 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
202,409
Bendroji marža (TTM)
26,62 %
Grynojo pelno marža (TTM)
2,43 %
Veiklos pelno marža (TTM)
5,95 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
37,32 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
260 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
3,63 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
6,20 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
20,754
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
0,505
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
1,26
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
−18,62
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
10,366
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
9,65 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
1,997
Dividendų pajamingumas (TTM)
1,55 %
Numatomas dividendų pajamingumas
1,55 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
1,26 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
−116,33 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
17,70 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
7,86 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−25,59 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
29,57 %
10 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
7,18 %
Analitikų nuomonė: NX
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: Quanex Building Products.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: Quanex Building Products.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Kainų korekcijos padėjo trečiojo ketvirčio pakoreguotą EBITDA maržą padidinti iki 14.5%, palyginti su 14.2% prieš metus, o „Quanex“ tikisi, kad ketvirtąjį ketvirtį pajamos augs 2%–3%, o marža papildomai padidės 50–75 baziniais punktais. (GlobeNewswire)
Trečiąjį ketvirtį „Quanex“ sugeneravo 47.8 mln. USD laisvųjų pinigų srautą ir 42.25 mln. USD panaudojo skolai grąžinti, todėl grynojo įsiskolinimo ir EBITDA santykis sumažėjo iki 2.8 karto nuo 3.1 karto praėjusio ketvirčio pabaigoje. (GlobeNewswire)
„Custom Solutions“ pardavimai trečiąjį ketvirtį augo 8.5%, įskaitant 3% apimčių padidėjimą; tai rodo, kad kai kurie „Quanex“ verslo segmentai gali augti net ir esant vangiai statybų rinkai. (StockAnalysis)
Būsto rinkos perspektyvos tebėra prastos: „Quanex“ nurodo prognozę, kad bendras langų siuntų skaičius 2026 m. sumažės 4.2%, o 2027 m. – dar 1.6%, todėl bus ribojama pagrindinių bendrovės produktų paklausa. (SEC)
Nepaisant nedidelio pagerėjimo trečiąjį ketvirtį, per devynis mėnesius pakoreguota EBITDA sumažėjo iki 144.3 mln. USD nuo 172.0 mln. USD, o laisvųjų pinigų srautas per metus smuko iki 24.2 mln. USD nuo 35.6 mln. USD. (GlobeNewswire)
Skola tebėra reikšmingas suvaržymas: 2026 m. liepos 31 d. „Quanex“ turėjo 672.2 mln. USD bendrosios skolos, o grynojo įsiskolinimo ir EBITDA santykis siekė 2.8 karto, todėl bendrovei kyla rizika, jei pinigų generavimas arba pelnas sumažėtų. (SEC)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-11-02.
Finansiniai rezultatai: NX
Pajamos ir sąnaudos
NX: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Nėra būsimų įvykių
Naujienos apie NX
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra NX
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $NX svoris |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,06 % |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,06 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mlrd. $ | 0,04 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mlrd. $ | 0,04 % |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mlrd. $ | 0,03 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.

