Saia/$SAIA
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie Saia
„Saia“ yra viena iš 10 didžiausių dalinių krovinių vežėjų Jungtinėse Amerikos Valstijose, turinti daugiau nei 210 objektų ir daugiau nei 7 500 vilkikų bei 26 000 priekabų parką. Kaip nacionalinis dalinių krovinių vežėjas, bendrovė siūlo pristatymo nustatytu laiku ir skubaus pristatymo galimybes siuntoms, sveriančioms nuo 100 iki 10 000 svarų. Pagal pelningumą „Saia“ yra viena iš pirmaujančių paslaugų teikėjų.
- Prekybos simbolis
- $SAIA
- Sektorius
- Mobilumas
- Pagrindinė kotiruotė
- NASDAQ
- Darbuotojai
- 14 117
- Būstinė
- Johns Creek, United States
- Interneto svetainė
- www.saia.com
Rodikliai: Saia
PagrindiniaiIšplėstiniai
8,8 mlrd. $
31,43
10,56 $
2,19
-
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
8,8 mlrd. $
Beta
2.19
52 savaičių aukščiausia kaina
494,71 $
52 savaičių žemiausia kaina
249,32 $
Vidutinė dienos apyvarta
372 tūkst.
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
1,833
Greitojo likvidumo rodiklis
1,691
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,082
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,093
Palūkanų padengimas (TTM)
38,15 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
619,326
Bendroji marža (TTM)
23,14 %
Grynojo pelno marža (TTM)
8,01 %
Veiklos pelno marža (TTM)
10,35 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
24,17 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
250 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
6,22 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
10,59 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
31,428
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
2,513
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
3,13
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
3,15
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
31,868
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
3,14 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
10,415
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
9,34 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
−0,20 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
8,26 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
11,36 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−5,67 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
18,59 %
Analitikų nuomonė: Saia
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: Saia.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: Saia.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Saia paskelbė apie rekordinį trečiojo ketvirčio pajamų dydį – 982.5 mln. USD, t. y. 17 % daugiau. Tonažas per darbo dieną išaugo 8.9 %, o pajamos už siuntą, neįskaitant degalų, padidėjo 5.8 %. Tai rodo solidžią paklausą ir tai, kad bendrovės kainodaros priemonės duoda rezultatų. (Saia, Inc.)
Plėsdama savo tinklą, bendrovė pradeda išnaudoti veiklos sverto poveikį: 2023 ir 2024 m. atidaryti terminalai veiklos pajamas per metus padidino 22 %, o dabar daugiau nei 60 % JAV pašto kodų teritorijų yra ne toliau kaip 50 mylių nuo Saia terminalo. Didėjant naujesnių padalinių užimtumui ir klientų skaičiui, jų brandos laikotarpiu grąža galėtų gerėti. (Transport Topics)
Grynųjų pinigų generavimas smarkiai pagerėjo: per pirmuosius devynis mėnesius Saia sukūrė 244.9 mln. USD laisvųjų pinigų srautą, palyginti su 11.6 mln. USD prieš metus, o tikėtiną 2026 m. grynąsias kapitalo išlaidas sumažino iki maždaug 350 mln. USD. 250 mln. USD vertės akcijų supirkimo programa suteikia galimybę grąžinti akcininkams daugiau lėšų, lėtėjant tinklo plėtrai. (Saia, Inc.)
Nepaisant 17 % pajamų augimo, pakoreguotas Saia veiklos sąnaudų ir pajamų santykis per metus nepakito ir siekė 87.6 %, taigi veiklos marža iš esmės nepagerėjo. Veiklos sąnaudos augo, įskaitant atlyginimus, darbo užmokestį ir išmokas, kurie padidėjo 11.6 %. (Saia, Inc.)
Siuntų skaičius išaugo tik 0.8 %, o tonažas padidėjo 8.9 % daugiausia dėl to, kad vidutinis siuntos svoris išaugo 8.1 %. Pajamos už 100 svarų krovinio, neįskaitant degalų, sumažėjo 2.2 %, todėl augimas labiau priklausė nuo sunkesnių krovinių, o ne nuo bendro siuntų skaičiaus ar bazinio pajamingumo didėjimo. (Saia, Inc.)
Naujieji terminalai tebėra mažiau pelningi nei brandūs padaliniai ir jų veiklos sąnaudų bei pajamų santykis siekia žemą 90-ies procentų lygį, nors per metus pagerėjo 40 bazinių punktų. Jei šiems objektams užimtumui didinti prireiks daugiau laiko, nei tikėtasi, investicijų į Saia tinklą grąža gali nuvilti. (FreightWaves)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-10-31.
Finansiniai rezultatai: Saia
Pajamos ir sąnaudos
Saia: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Nėra būsimų įvykių
Naujienos apie Saia
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra Saia
VisiUSDEURGBP
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $SAIA svoris |
|---|---|---|
SPDR S&P 400 US Mid Cap$SPY4 | 6,4 mlrd. $ | 0,27 % |
SPDR S&P 400 US Mid Cap£SPX4 | 6,4 mlrd. $ | 0,27 % |
iShares MSCI USA Small Cap CTB Enhanced ESG£CUS1 | 3,2 mlrd. $ | 0,15 % |
iShares MSCI USA Small Cap ESG Enhanced CTB€SXRG | 3,2 mlrd. $ | 0,15 % |
Xtrackers MSCI World Small Cap$XSWC | 183 mln. $ | 0,09 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.


