SM Energy/$SM
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie SM Energy
SM Energy Co yra nepriklausoma energetikos bendrovė, užsiimanti naftos, dujų ir gamtinių dujų skysčių (NGL) telkinių įsigijimu, žvalgyba, plėtra ir gavyba Teksase bei Jutoje. Bendrovė veikia naftos ir dujų gavybos sektoriuje ir daugiausia dėmesio skiria žvalgybos bei gavybos veiklai Jungtinių Valstijų sausumoje. Jos portfelį sudaro turtas Midlando baseine Vakarų Teksase, Maveriko baseine Pietų Teksase ir Uintos baseine šiaurės rytų Jutoje.
- Prekybos simbolis
- $SM
- Sektorius
- Energetika
- Pagrindinė kotiruotė
- NYSE
- Darbuotojai
- 1 241
- Būstinė
- Denver, United States
- Interneto svetainė
- www.sm-energy.com
Rodikliai: SM Energy
PagrindiniaiIšplėstiniai
7 mlrd. $
6,33
4,72 $
0,79
0,86 $
2,94 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
7 mlrd. $
Beta
0.79
52 savaičių aukščiausia kaina
41,56 $
52 savaičių žemiausia kaina
17,45 $
Vidutinė dienos apyvarta
3 mln.
Dividendų norma
0,86 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
0,57
Greitojo likvidumo rodiklis
0,507
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,894
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,911
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
22,39 %
Palūkanų padengimas (TTM)
4,37 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
3 607
Bendroji marža (TTM)
81,88 %
Grynojo pelno marža (TTM)
14,50 %
Veiklos pelno marža (TTM)
23,70 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
24,54 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
5 210 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
6,83 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
15,02 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
6,334
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
0,95
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
0,91
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
0,91
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
5,644
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
17,72 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
5,301
Dividendų pajamingumas (TTM)
2,87 %
Numatomas dividendų pajamingumas
2,94 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
104,26 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
−25,26 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
40,59 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
19,59 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−11,65 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−9,41 %
3 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
12,75 %
10 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
24,01 %
Analitikų nuomonė: SM Energy
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: SM Energy.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: SM Energy.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
SM jau įgyvendino sinergijų, kurių metinė vertė siekia apie 400 mln. USD – dvigubai daugiau nei buvo numatyta iš pradžių, o apskaičiuotą šių sutaupymų vertę padidino iki 2,0 mlrd. USD. Integracija iš esmės baigta, todėl šios santaupos suteikia išsiplėtusiai įmonei galimybę toliau veikti remiantis mažesnių sąnaudų baze. (SM Energy)
Trečiąjį ketvirtį bendrovė sugeneravo 397 mln. USD pakoreguoto laisvojo pinigų srauto, sumažino grynąją skolą iki 6,0 mlrd. USD nuo kovo pabaigoje buvusių 7,4 mlrd. USD ir išpirko obligacijų už 417 mln. USD. Akcininkams taip pat grąžinta 133 mln. USD, o artimiausias obligacijų išpirkimo terminas sueis tik 2028 m. viduryje. (SM Energy)
Naujausių gręžinių rezultatai rodo didesnį našumą: šiemet pradėti eksploatuoti Delavero baseino gręžiniai išgauna apie 40 % daugiau naftos iš vienos pėdos nei 2024 m. bendrovės gręžiniai. Uintos baseine užbaigimo sąnaudos nuo pirmojo iki trečiojo ketvirčio sumažėjo nuo maždaug 475 iki 400 USD už horizontalaus gręžinio pėdą. (The Motley Fool)
Naftos gavybą ribojo prastovos Permo baseine ir transportavimo pajėgumų trūkumas Uintos baseine; dėl šių veiksnių kartu trečiojo ketvirčio gavyba sumažėjo apie 4 000 barelių per dieną. SM sumažino 2026 m. naftos gavybos prognozę, o Uintos baseino geležinkelių pajėgumai turėtų išlikti riboti iki 2027 m. pradžios. (SM Energy, EnergyNow.com)
2026 m. grynųjų pinigų mokesčių prognozė padidinta iki 100–120 mln. USD, nes susijungimo metu įgytos mokestinės lengvatos panaudojamos greičiau, nei tikėtasi. Vadovybė teigė, kad 2027 m. mokesčiai gali išlikti maždaug tokio lygio, jei naftos kainos laikysis apie 90–95 USD, todėl skolai mažinti ar akcininkams išmokoms liks mažiau pinigų. (Investing.com)
Apsidraudimo sandorių atsiskaitymai sumažino SM faktinę naftos kainą trečiąjį ketvirtį: iki atsiskaitymų pagal išvestines finansines priemones bendrovė gavo 85,76 USD už barelį, o po jų – 73,92 USD. Šis skirtumas riboja bendrovės gaunamą naudą iš pinigų srauto, kai rinkos kainos yra aukštos. (SM Energy)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-11-04.
Finansiniai rezultatai: SM Energy
Pajamos ir sąnaudos
SM Energy: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Nėra būsimų įvykių
Naujienos apie SM Energy
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra SM Energy
VisiUSDEURGBP
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $SM svoris |
|---|---|---|
iShares Oil & Gas Exploration & Production$IOGP | 438 mln. $ | 1,00 % |
iShares Oil & Gas Exploration & Production£SPOG | 438 mln. $ | 1,00 % |
iShares Oil & Gas Exploration & Production€IOGP | 438 mln. $ | 1,00 % |
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,41 % |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,41 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.

