Standex International/$SXI
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie Standex International
Standex International Corp yra diversifikuota pramonės gamintoja, siūlanti įvairius produktus ir paslaugas, naudojamus skirtingose komercinėse ir pramoninėse rinkose. Bendrovė vykdo veiklą keturiuose pagrindiniuose verslo segmentuose: elektronikos, aviacijos ir gynybos (A&D), mokslo įrangos bei graviravimo ir hidraulikos. Elektronikos segmentas generuoja didžiausią pajamų dalį ir užsiima elektroninių komponentų, skirtų įvairioms galutinių vartotojų rinkoms, gamyba bei pardavimu. Bendrovė vykdo veiklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Europoje, Kanadoje, Japonijoje, Singapūre, Meksikoje, Turkijoje, Indijoje ir Kinijoje. Didžiausią pajamų dalį bendrovė gauna Jungtinėse Amerikos Valstijose.
- Prekybos simbolis
- $SXI
- Sektorius
- Pramonė
- Pagrindinė kotiruotė
- NYSE
- Darbuotojai
- 4 100
- Būstinė
- Salem, United States
- Interneto svetainė
- www.standex.com
Rodikliai: SXI
PagrindiniaiIšplėstiniai
2,8 mlrd. $
24,31
9,39 $
1,07
1,36 $
0,60 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
2,8 mlrd. $
Beta
1.07
52 savaičių aukščiausia kaina
363,89 $
52 savaičių žemiausia kaina
215,62 $
Vidutinė dienos apyvarta
160 tūkst.
Dividendų norma
1,36 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
3,191
Greitojo likvidumo rodiklis
1,775
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,708
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,708
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
14,40 %
Palūkanų padengimas (TTM)
5,49 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
197,786
Bendroji marža (TTM)
42,44 %
Grynojo pelno marža (TTM)
12,54 %
Veiklos pelno marža (TTM)
17,58 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
21,26 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
220 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
6,44 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
18,13 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
24,31
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
3,035
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
3,55
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
1 164,87
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
43,695
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
2,29 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
5,226
Dividendų pajamingumas (TTM)
0,60 %
Numatomas dividendų pajamingumas
0,60 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
8,32 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
115,55 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
6,76 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
2,15 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
−6,86 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
9,06 %
3 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
6,69 %
10 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
9,28 %
Analitikų nuomonė: SXI
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: Standex International.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: Standex International.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Ketvirtojo ketvirčio organiniai pardavimai išaugo 7.7%, o užsakymų priimta rekordiškai daug – apie $270 million; užsakymų ir pardavimų santykis siekė 1.18. Didžiausio segmento „Electronics“ rodiklis buvo 1.27, rodantis didelę naujų užsakymų paklausą. (Standex International)
Standex tikisi FY27 pristatyti daugiau nei 20 produktų, kurie augimą padidins maždaug 300 bazinių punktų, ir prognozuoja, kad pardavimai sparčiai augančiose rinkose padidės apie 20% ir viršys $310 million. Šie produktai ir rinkos galėtų palaikyti augimą ir pasibaigus einamiesiems metams. (Standex International)
FY26 tinklų verslo pajamos siekė $148 million, palyginti su maždaug $100 million tuo metu, kai Standex įsigijo „Amran“ ir „Narayan“. Vadovybė siekia iki FY30 padidinti jas iki $340–$440 million ir plečia pajėgumus, kad patenkintų paklausą; jei plėtra bus sėkminga, tai suteiktų didelę ilgalaikio augimo galimybę. (The Motley Fool)
Ketvirtąjį ketvirtį „Engraving & Hydraulics“ pajamos organiškai sumažėjo 9.6%, nes bendras rinkos silpnumas išliko. Šis neigiamas veiksnys rodo, kad Standex verslo sričių atsigavimas nevienodas. (Standex International)
„Electronics“ koreguota veiklos marža, nepaisant didesnių pardavimų, per metus sumažėjo 140 bazinių punktų, nes rezultatams neigiamą poveikį darė investicijos į augimą, produktų asortimentas ir su ERP susijusios veiklos vykdymo problemos „Edge“ versle. Jei problemų sprendimas užtruks, tai gali sumažinti naudą iš segmento augimo. (Standex International, The Motley Fool)
FY27 prognozėse daroma prielaida, kad nebus nenumatytų ekonominių, prekybos ar muitų sukrėtimų. Standex įspėja, kad muitai prekėms ir komponentams iš tokių šalių kaip Kinija ir Indija gali padidinti sąnaudas, o konkurencija gali neleisti jų visų perkelti klientams. (Standex International, Standex International)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-10-20.
Finansiniai rezultatai: SXI
Pajamos ir sąnaudos
SXI: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Naujienos apie SXI
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra SXI
VisiUSDEURGBP
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $SXI svoris |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,16 % |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,16 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mlrd. $ | 0,10 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mlrd. $ | 0,10 % |
iShares MSCI World Small Cap€IUSN | 9 mlrd. $ | 0,03 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.
