United Fire Group/$UFCS
1D1W1M3M6MYTD1Y5YMAX
Kapitalui kyla rizika
Apie United Fire Group
United Fire Group Inc užsiima turto ir nelaimingų atsitikimų draudimo veikla bei anuitetų pardavimu per nepriklausomų agentūrų tinklą. Vienintelis bendrovės veiklos segmentas yra turto ir nelaimingų atsitikimų draudimas, kuris apima komercinių linijų draudimą, asmeninių linijų draudimą ir prisiimtą perdraudimą. Pagrindinis pajamų šaltinis yra įmokų ir investicijų pajamos.
- Prekybos simbolis
- $UFCS
- Sektorius
- Finansai
- Pagrindinė kotiruotė
- NASDAQ
- Darbuotojai
- 846
- Būstinė
- Cedar Rapids, United States
- Interneto svetainė
- www.ufginsurance.com
Rodikliai: UFCS
PagrindiniaiIšplėstiniai
1,2 mlrd. $
9,13
5,23 $
0,54
0,76 $
1,68 %
Kaina ir apimtis
Rinkos kapitalizacija
1,2 mlrd. $
Beta
0.54
52 savaičių aukščiausia kaina
58,20 $
52 savaičių žemiausia kaina
33,53 $
Vidutinė dienos apyvarta
128 tūkst.
Dividendų norma
0,76 $
Finansinis pajėgumas
Einamojo likvidumo rodiklis
0,073
Greitojo likvidumo rodiklis
0,073
Ilgalaikės skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,156
Bendras skolos ir nuosavo kapitalo santykis
0,156
Dividendų išmokėjimo koeficientas (TTM)
14,23 %
Palūkanų padengimas (TTM)
14,58 %
Pelningumas
EBITDA (TTM)
196,691
Bendroji marža (TTM)
12,29 %
Grynojo pelno marža (TTM)
9,06 %
Veiklos pelno marža (TTM)
12,29 %
Efektyvusis mokesčių tarifas (TTM)
20,88 %
Pajamos vienam darbuotojui (TTM)
1 790 000 $
Valdymo efektyvumas
Turto grąža (TTM)
2,96 %
Nuosavo kapitalo grąža (TTM)
14,90 %
Vertinimas
Kainos ir pelno santykis (TTM)
9,133
Kainos ir pajamų santykis (TTM)
0,809
Kainos ir buhalterinės vertės santykis
1,31
kainos ir materialiosios buhalterinės vertės santykis (TTM)
1,31
Kainos ir laisvo pinigų srauto santykis (TTM)
3,963
Laisvo pinigų srauto pajamingumas (TTM)
25,23 %
Laisvasis pinigų srautas akcijai (TTM)
12,043
Dividendų pajamingumas (TTM)
1,59 %
Numatomas dividendų pajamingumas
1,68 %
Augimas
Pajamų pokytis (TTM)
11,58 %
Pelno akcijai pokytis (per pastaruosius 12 mėn.)
23,49 %
3 metų pajamų augimas (CAGR)
11,55 %
10 metų pajamų augimas (CAGR)
4,13 %
3 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
65,23 %
10 metų pelno akcijai augimas (CAGR)
6,90 %
3 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
5,90 %
10 metų dividendų akcijai augimas (CAGR)
−2,10 %
Analitikų nuomonė: UFCS
Analitikų vertinimai („pirkti“, „laikyti“, „parduoti“) šiai akcijai: United Fire Group.
Analitikų prognozės dėl būsimos akcijos kainos: United Fire Group.
Bulių nuomonė / meškų nuomonė
Trečiojo ketvirčio grynosios pasirašytos įmokos išaugo 13 %, daugiausia dėl pagrindinės komercinio draudimo veiklos, o bendrasis veiklos rodiklis išliko mažesnis nei 100 % ir siekė 94,6 %. Tai rodo, kad augimas tęsiasi kartu uždirbant pelno iš draudimo veiklos. (United Fire Group)
Per pirmuosius devynis 2026 m. mėnesius UFG pranešė apie rekordinį pelną, 95,2 % bendrąjį veiklos rodiklį ir 14 % nuosavo kapitalo grąžą. Metų pradžios–šiandienos bendrasis veiklos rodiklis buvo geriausias per daugiau nei dešimtmetį. (United Fire Group)
Trečiojo ketvirčio grynosios investicijų pajamos padidėjo 13 % – iki 29,3 mln. USD, o naujų fiksuotų pajamų vertybinių popierių pirkimų pajamingumas siekė 5,6 % ir viršijo portfelio vidurkį. Jei palūkanų normos išliks palankios, reinvestavimas į didesnio pajamingumo priemones galėtų ir toliau palaikyti investicijų pajamas. (United Fire Group, Investing.com)
Trečiojo ketvirčio grynosios pajamos, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, sumažėjo 10 %, o pagrindinės veiklos bendrasis rodiklis pablogėjo 1,6 punkto ir siekė 92,2 %. Silpnesni pagrindinės veiklos rezultatai rodo, kad maržos patiria spaudimą nepaisant įmokų augimo. (United Fire Group)
Trečiąjį ketvirtį darbuotojų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų darbe įmokos šoktelėjo 28 %, tačiau nuostolių rodiklis pablogėjo nuo 69,6 % iki 79,3 % – tai buvo trečias ketvirtis iš eilės, kai jis didėjo. Spartus augimas blogėjančioje draudimo srityje gali neigiamai paveikti draudimo veiklos rezultatus. (Insurance Business)
Vienoje neseniai paskelbtoje analizėje UFCS vertė įvertinta 1,4 karto didesne už prognozuojamą balansinę vertę – tai 59 % daugiau nei penkerių metų vidurkis. Taip pat įspėta, kad švelnėjanti draudimo kainodara gali sumažinti grąžą. Todėl akcijos yra pažeidžiamos, jei pastaruoju metu atsigavęs pelnas neišsilaikys. (Seeking Alpha)
Duomenis kas mėnesį apibendrina Lightyear AI. Paskutinį kartą atnaujinta: 2026-11-05.
Finansiniai rezultatai: UFCS
Pajamos ir sąnaudos
UFCS: pelno rezultatai
Įmonės pelningumas
Būsimi įvykiai
Nėra būsimų įvykių
Naujienos apie UFCS
VisiStraipsniaiVaizdo įrašai
Fondai, kuriuose yra UFCS
Fondo pavadinimas | Fondo dydis | $UFCS svoris |
|---|---|---|
iShares S&P Small Cap 600£ISP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,06 % |
iShares S&P SmallCap 600$IDP6 | 3,2 mlrd. $ | 0,06 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | 5,3 mlrd. $ | 0,04 % |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | 5,3 mlrd. $ | 0,04 % |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | 1,1 mlrd. $ | 0,02 % |
Aukščiau pateikti duomenys yra tik orientaciniai, jų tikslumas ar išsamumas negarantuojamas. Faktinė vykdymo kaina gali skirtis. Ankstesni rezultatai negarantuoja būsimų rezultatų. Jūsų grąžai gali turėti įtakos valiutų svyravimai ir taikomi mokesčiai bei sąnaudos. Kapitalui kyla rizika.
JAV realaus laiko rinkos duomenys gaunami iš IEX pavedimų knygos, kurią teikia Polygon. JAV rinkos duomenys po prekybos valandų vėluoja 15 minučių ir gali gerokai skirtis nuo faktinės prekiaujamos kainos rinkos atidarymo metu.

