Riley Exploration Permian/$REPX
1D1W1M3M6MYTD1J5JMAX
Je kapitaal loopt risico
Over Riley Exploration Permian
Riley Exploration Permian Inc houdt zich bezig met de exploratie en productie van olie en aardgas. De activiteiten van het bedrijf omvatten: Het Permian Basin is een olie- en aardgasproducerend gebied in West-Texas.
- Ticker
- $REPX
- Sector
- Energie
- Primaire notering
- AMEX
- Werknemers
- 122
- Hoofdkantoor
- Oklahoma City, United States
- Website
- www.rileypermian.com
REPX statistieken
BasicGeavanceerd
$ 912 mln.
8,76
$ 4,71
0,91
$ 1,20
3,88%
Prijs en volume
Marktkapitalisatie
$ 912 mln.
Bèta
0.91
52-weeks hoogste koers
$ 54,57
52-weeks laagste koers
$ 24,08
Gemiddeld dagelijks volume
252K
Dividendrendement
$ 1,20
Financiële kracht
Current Ratio
0,413
Quick-ratio
0,384
Langetermijnschuld ten opzichte van eigen vermogen
0,352
Totale schulden/eigen vermogen ratio
0,384
Dividenduitkeringsratio (TTM)
33,95%
Rentedekkingsgraad (TTM)
9,57%
Winstgevendheid
EBITDA (TTM)
375,472
Brutowinstmarge (TTM)
73,66%
Netto winstmarge (TTM)
17,28%
Operationele marge (TTM)
45,70%
Effectieve belastingvoet (TTM)
22,81%
Omzet per werknemer (TTM)
$ 4.740.000
Beheerseffectiviteit
Rendement op activa (TTM)
13,15%
Rendement op eigen vermogen (TTM)
16,76%
Waardering
Koers-winstverhouding (TTM)
8,76
Koers-omzetverhouding (TTM)
1,495
Koers-boekwaardeverhouding
1,46
Koers-tastbare boekwaardeverhouding (TTM)
1,46
Koers-vrije kasstroomverhouding (TTM)
13,2
Vrije kasstroomrendement (TTM)
7,58%
Vrije kasstroom per aandeel (TTM)
3,124
Dividendrendement (TTM)
2,91%
Vooruitkijkend dividendrendement
3,88%
Groei
Omzetverandering (TTM)
45,50%
Wijziging in winst per aandeel (TTM)
15,60%
3 jaar winstgroei (CAGR)
17,85%
Groei van de winst per aandeel over 3 jaar (CAGR)
-2,14%
3-jaars groei van dividend per aandeel (CAGR)
5,49%
Wat de analisten denken over REPX
Analistenbeoordelingen (Koop, Houd, Verkoop) voor aandelen van Riley Exploration Permian.
Analistenprojecties van de toekomstige prijs van aandelen van Riley Exploration Permian.
Bulls zeggen / Bears zeggen
De olieproductie in het derde kwartaal steeg op jaarbasis met 38% tot 25,400 vaten per dag, terwijl de operationele kasstroom $111 miljoen bedroeg en de vrije kasstroom $42 miljoen. De schuld daalde ten opzichte van het vorige kwartaal met 10% tot $245 miljoen, wat laat zien dat de recente groei heeft geleid tot een sterkere kasstroomgeneratie en een lagere schuld. (PR Newswire)
Nieuwe gasverzamelings- en pijpleidinginfrastructuur in New Mexico is in gebruik genomen, waardoor een belemmering voor het in productie brengen van putten is weggenomen. Riley heeft ook 17.3 netto geboorde maar nog niet voltooide putten en is van plan in 2027 te beginnen met de ontwikkeling van de San Andres-formatie, wat potentiële bronnen van verdere groei oplevert. (PR Newswire)
De boorefficiëntie verbetert: de boorkosten per laterale voet in Texas daalden met 7.5% ten opzichte van het niveau van 2025, terwijl de kosten in New Mexico met 32% daalden ten opzichte van de boorcampagnes van 2023–24. Lagere putkosten kunnen het rendement op het ontwikkelingsprogramma van het bedrijf verbeteren. (The Motley Fool)
De productie in New Mexico blijft kwetsbaar voor natuurlijke terugval: het bedrijf zei dat de olieproductie in de regio op jaarbasis daalde, omdat het daar sinds juli 2025 geen nieuwe putten meer in productie had genomen. Aanhoudende groei is daardoor afhankelijk van het in productie brengen van de achterstand aan putten. (PR Newswire)
De geplande kapitaaluitgaven en overige investeringen in het vierde kwartaal bedragen $76–88 miljoen, ruim boven de $42 miljoen aan vrije kasstroom die in het meest recente kwartaal werd gerapporteerd. Als de kasstroomgeneratie verzwakt, kan dit groeiprogramma meer financiering vergen en de financiële flexibiliteit beperken. (PR Newswire)
Grondstoffenprijzen en hedges kunnen het kasrendement drukken: in het tweede kwartaal waren de gerealiseerde gasprijzen vóór verzamelkosten negatief $4.12 per Mcf, en de afwikkeling van aan ruwe olie gekoppelde derivaten resulteerde in een kasverlies van $36 miljoen. Deze druk laat zien hoe de gerapporteerde productiegroei zich niet zonder meer hoeft te vertalen in kasstroom. (Riley Exploration Permian)
Gegevens maandelijks samengevat door Lightyear AI. Laatst bijgewerkt op 5 nov 2026.
REPX - Financiële prestaties
Inkomsten en uitgaven
REPX winstprestaties
Bedrijfswinstgevendheid
Aankomende gebeurtenissen
Fondsen die REPX bevatten
Naam van fonds | Fondsomvang | $REPX weging |
|---|---|---|
iShares MSCI USA Small Cap CTB Enhanced ESG£CUS1 | $ 3,2 mld. | 0,04% |
iShares MSCI USA Small Cap ESG Enhanced CTB€SXRG | $ 3,2 mld. | 0,04% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap€R2US | $ 5,3 mld. | 0,02% |
SPDR Russell 2000 US Small Cap£R2SC | $ 5,3 mld. | 0,02% |
SPDR MSCI USA Small Cap Value Weighted$USSC | $ 1,1 mld. | 0,02% |
De hierboven weergegeven gegevens zijn slechts ter indicatie en de nauwkeurigheid of volledigheid ervan is niet gegarandeerd. De daadwerkelijke uitvoeringsprijs kan variëren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Je rendement kan worden beïnvloed door valutafluctuaties en toepasselijke kosten en heffingen. Je kapitaal loopt risico.
Realtime Amerikaanse marktdata is afkomstig uit het IEX orderboek, geleverd door Polygon. Amerikaanse marktgegevens buiten handelsuren zijn met 15 minuten vertraging en kunnen aanzienlijk verschillen van de daadwerkelijke verhandelbare prijs bij de opening van de markt.